Priaznivé účinky špecifických bioaktívnych kolagénových peptidov CH-Alpha® sú dokázané vo viacerých klinických štúdiách. Tentokrát Vám dávame do pozornosti sériu kazuistík u športovcov s osteochondrálnymi léziami, ktoré spracoval Dr. Fábio Krebs Gonçalves, doktor medicíny (MD), medicínsky manažér pre tenis na Olympijských hrách v Rio 2016, medicínsky koordinátor pre Porto Alegre Headquarters počas svetového pohára FIFA Brazília 2014, viceprezident brazílskej artroskopickej a športovej traumatologickej spoločnosti (SBRATE), člen brazílskej ortopedickej a traumatologickej spoločnosti (SBOT), lekár „Skupiny kolena a členku“ traumatologického ústavu nemocnice Mãe de Deus Porto Alegre, RS, Brazília, medicínsky koordinátor volejbalistov a kanoistov.

Osteochondrálne lézie (OCL) sú významným problémom medzi športovcami, či už profesionálnymi alebo amatérskymi. Nedostatočná alebo neadekvátna liečba môžu zhoršiť príznaky a ohrozujú šancu na úplné funkčné zotavenie.
Uvedené kazuistiky preukázali že multidisciplinárny prístup vrátane fyzioterapie, rehabilitácie a užívania špecifických bioaktívnych kolagénových peptidov CH-Alpha® vedie k zlepšeniu pohyblivosti a umožňuje pacientom návrat ku športu. MRI snímky pacientov po liečbe a užívaní CH-Alpha® potvrdili zotavenie kĺbových povrchov a pacientom bolo doporučené dlhodobé užívať CH-Alpha®.

Treba poznamenať, že tieto výsledky boli dosiahnuté so špecifickými bioaktívnymi kolagénovými peptidmi CH-Alpha® od výrobcu GELITA AG. Iné hydrolyzáty kolagénu alebo kolagénové peptidy môžu vykazovať rozdielne, alebo žiadne účinky. CH-Alpha® má naviac, ako jedinný na Slovensku predávaný kolagén, aj schválenie o bezpečnom produkte od FDA.

CH-Alpha aj ostatné produkty nemeckej spoločnosti GELITA Health, GmbH, ktorú na Slovensku zastupujeme, nájdete v lekárňach alebo v špecializovaných ambulanciách a prevádzkach uvedených na našej stránke www.xxl-kolagen.sk

They should then provide the syllabus, as well as writing essay website the topics that they have used.