CH-Alpha® – kĺbová výživa pre pohyb bez bolesti v pitných ampulkách s dávkou kolagénu až 10 000 mg v 1 dennej dávke! Pohodlné užívanie v pitných ampulkách. Rýchly a stabilný účinok. Prírodný produkt bez nežiadúcich účinkov. Klinicky testovaný!

CH-Alpha® obsahuje 10 000 mg bioaktívnych kolagénových peptidov špecifických pre kĺbové chrupavky FORTIGEL® a 60mg vitamínu C v 1 pitnej ampulke. Balenie obsahuje 30 ampuliek. Užíva sa 1 ampulka denne. Vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov.

CH-Alpha® dokáže vďaka patentovanému spracovaniu a zloženiu kolagénu a sile 10.000mg denne pomáhať regenerovať kĺbovú chrupavku a ostatné štruktúry kĺbu, postihnutého degeneráciou, zlepšiť hybnosť a zmierniť bolesť.

Účinok CH-Alpha® bola vedecky dokázaný v mnohých nezávislých klinických štúdiách po celom svete na rôznych pacientoch, s rôznymi štádiami degenerácie chrupavky.

Podľa publikovaného výskumu, bioaktívne kolagénové peptidy CH-Alpha® v dávke 10 000 mg v jednej dennej dávke zlepšujú výživu chrupavky zvnútra a tým podporujú telu vlastnú tvorbu kolagénu v chrupavke kĺbov. CH-Alpha® sa užíva ako pitná dávka v jednorázových, 25 ml pitných ampulkách pripravených na priame užívanie. 

Pre dostatočné doplnenie chrupaviek kolagénom sa odporúča užívať 1 ampulku CH-Alpha® denne po dobu 3 a viac mesiacov v roku, prípadne aj ako neprerušenú trvalú terapiu niekoľko rokov. Efekt užívania CH-Alpha® je pozorovaný už v prvom mesiaci užívania! Maximálny efekt však dosiahnete dlhodobým užívaním (min.3 mesiace) a je závislý aj od stavu vašich chrupaviek. Zlepšenie stavu bolo pozorované aj u veľmi ťažkých stavov degenerácie chrupaviek kĺbov.  CH-Alpha® je prírodný produkt a je bezpečný aj pre dlhodobé užívanie (jedna zo štúdií trvala 48 týždňov). Dĺžka užívania závisí od diagnostikovaného stavu a symptómov (bolesť, opuch, zlá hybnosť atď.), ktorými trpíte. Nakoľko je účinok na regeneráciu rýchly, niektorí pacienti hlásia úľavu a zlepšenie stavu už po 1-2 mesiaci užívania.

Vhodný aj pre diabetikov a pacientov s laktózovou a lepkovou intoleranciou.

Neinteraguje so žiadnou inou liečbou, nie sú potrebné žiadne diétne ani preskripčné obmedzenia.

Chcete kúpiť? Kliknite tu!   Kúpiť CH-Alpha

————————————————————————————————————————————————————

CH-Alpha ACTIVE® – výživa pre zranené a bolestivé šľachy, väzivá a kĺbové tkanivá. Dávka v štúdiách definovaných množstvách! Užívanie v pitných ampulkách!

Výživový doplnok kombinujúci vysokokvalitné bioaktívne kolagénové peptidy 5.000 mg TENDOFORTE® pre šľachy a väzivá a 5.000 mg FORTIGEL® pre chrupavky kĺbov, CAVACURMIN®, BIOPERINE®, vitamín C, vitamín B6, horčík a zinok. Balenie obsahuje 28 ampuliek. Užívanie 1 ampulka denne. Vhodné pre deti od 3 rokov a dospelých.

 • Šľachy a väzivá potrebujú pre vysoký výkon silu, pružnosť a stabilitu
 • Kolagén je nutný pre zdravé šľachy, väzivá a chrupavky kĺbov
 • Šľachy, väzivá a kĺbové chrupavky sú kľúčové pre transformáciu svalovej práce do efektívneho pohybu pri športe.

CH-Alpha® ACTIVE je špecificky vyvinutá kombinácia kolagénov, vitamínov, minerálov a ďalších látok pre zdravie šliach, väzív a kĺbov.

  • Bioaktívne kolagénové peptidy FORTIGEL® pre chrupavky kĺbov a TENDOFORTE® pre šľachy a väzivá
  • CAVACURMIN® a BIOPERINE® – vysoká biologická dostupnosť kurkumínu v kombinácii s extraktom z čierneho korenia zaisťuje vynikajúcu biologickú dostupnosť*
  • Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe a funkcii chrupaviek, väzív a šliach **
  • Horčík a vitamín B6 prispievajú k normálnej tvorbe energie, zlepšeniu metabolizmu ** a k zníženiu únavy a vyčerpania **
  • Zinok prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom **

Kúpiť CH-Alpha ACTIVE

TENDOFORTE® napomáha regenerácií šliach a väzív pomocou biosyntézy kolagénu.

Prvá experimentálna, in-vitro štúdia preukázala, že fibroblasty v ľudských väzivách a Achillových šlachách, sú schopné produkovať výrazne viac tkanivovej matrice (1,2 až 2,4-krát), keď sú priamo vystavené bioaktívnym kolagénovým peptidom TENDOFORTE®. Expresia kolagénu a syntéza elastínu, najdôležitejšej zložky väzivovej matrice, sa zvýšila o 50%. Pozitívom bolo aj zníženie rozpadu tkaniva. Toto bola prvá štúdia, ktorá potvrdila úlohu bioaktívnych kolagénových peptidov TENDOFORTE® pri znižovaní rizika zranení väzív a šliach.

Nedávno publikovaná štúdia poukázala na účinnosť TENDOFORTE® (South African Journal of Sports Medicine, 2017)

Štúdia Austrálskeho inštitútu športu (AIS) skúmala účinok užívania TENDOFORTE® počas 6 mesačného obdobia (krížový dizajn). V štúdii sa zúčastnilo 20 športovcov s dlhodobými príznakmi chronickej Achillovej tendinopatie. Nereagovali na žiadne tradičné terapie a nemohli trénovať. Po 3 mesiacoch užívania 5 g TENDOFORTE® sa 12 z 20 účastníkov dokázalo vrátiť k športu a tréningu. Pozorovaný účinok je navyše dlhodobý. V skupine užívajúcej TENDOFORTE® boli pozorované priaznivé účinky aj 3 mesiace po ukončení užívania.

Zníženie počtu zranení v dôsledku zlepšenia stability členku po užívaní TENDOFORTE® (Journal of Sport Science and Medicine, 2018.)

V roku 2017 skúmali v randomizovanej kontrolovanej štúdii počas 6 mesiacov účinok TENDOFORTE® na 60 mužoch a ženách s nestabilitou členku. Denný príjem 5 g TENDOFORTE® viedol k významnému zlepšeniu stability členku počas denných aktivít a pri športe. Výsledkom bol zvýšený komfort a výrazne menej zranení.

FORTIGEL® aktivujú nárast novej chrupavky tým, že stimulujú vlastné bunky chrupavky. Zregenerované chrupavky kĺbov, doplnené o chýbajúci  kolagén, majú lepšiu funkčnosť a hybnosť. Zníži sa v nich zápal, opuch a bolesť.

V štúdií, ktorú robili na Univerzite Freiburg pozorovali 160 mladých dospelých ľudí s diagnózou – bolesť v kolennom kĺbe súvisiaca s aktivitou. Pacienti užívali po dobu 12 týždňov 5 g FORTIGEL® alebo placebo. Štatisticky významné zníženie bolesti a stuhnutosti a rovnako aj zlepšenie fyzického výkonu boli pozorované už po 3 týždňoch užívania FORTIGELu. Po 12 týždňoch bolo dosiahnuté úplné zníženie bolesti u viac ako 40% všetkých pacientov. Pozitívny účinok bol preukázaný u 70% účastníkov.

Prírodný , klinicky testovaný, v pitnej ampulke, bez lepku, bez laktózy.

Chcete kúpiť? Kliknite tu! Kúpiť CH-Alpha ACTIVE